.:HABER DETAY:. 19.07.2012 

Eurovision 2013 Malmö`de !

8 Temmuz'da 2013 Eurovision organizasyonuna dair en çok merak edilen soru cevap buldu. Eurovision'a hangi İsveç şehri ev sahipliği yapacak? İsveç televizyonu SVT açıkladı: Malmö!

SVT, Stokholm'den ve Malmö'den teklif aldı.

2013 Eurovision'un uygulatıcı yapımcısı Martin Österdahl "Kolay bir karar olmadı." diyerek başlıyor söze ve devam ediyor: "Malmö'yü seçtik çünkü orada çok iyi bir altyapı var. Melodifestivalen'i orada yaparken edindiğimiz iyi deneyimler bizi bu karara götürdü. Ayrıca, Malmö seçimimiz Eurovision'a ev sahibi olacak çevreyi bir uçtan bir uca değerlendirmemiz üzerine de oturuyor."

Eurovision'un uygulatıcı süpervizörü Jon Ola Sand da bu aşamada ev sahibi şehre sahip olmaktan memnun olduğunu ifade ediyor. Malmö'nün harika bir Eurovision gerçekleştireceğinden emin olduğunu da bildiriyor.

Malmö Belediye Başkanı Ilmar Reepalu: "Avrupa'nın en büyük şovu için çalışmalar şimdiden başladı. Açıkçası oldukça gururlu ve mutluyuz."

Malmö İsveç'in üçüncü büyük şehri. 664 binlik bir nüfusa sahip. Öresund köprüsüyle Danimarka'ya ulaşmak çok kolay. 1992'de de Eurovision'a ev sahipliği yaptı.


Facebook'ta Paylaş

Okunma: 4444


18. sayfadaki diğer haber başlıkları
Mabel Matiz “Gök Nerede” İnceleme !
mabel matiz’in “gök nerede” şarkısının klibi youtube 25.kare tarafından incelendi. klipte izleyicinin merak ettiği pek çok detay açığa kavuştu. kullanılan objeler, renkler, jest ve mimikler incelenerek yorumlandı.klibin daha çok tasavvuftan yararl   »»Devami
Bengü`nün yeni teklisi "Yazık"
sayısız hit şarkısıyla türk pop müziğine damga vuran bengü, "altın çağ" albümünden sonra merakla beklenen yeni teklisi "yazık"la sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. söz ve müziği ersay üner'e, düzenlemesi volga tamöz'e ait olan şarkıya klip   »»Devami
Pinhani`den Yeni Albüm: Yollar Bizi Bekler
yıllarını anadolu yollarında geçiren pinhani, yedinci stüdyo albümü 'yollar bizi bekler'i 15 şubat'ta yayımlıyor. albümde bulunan iki şarkı geçtiğimiz yıl tekli olarak yayımlanmıştı. albümde bu iki şarkıya ek olarak 9 yeni şarkı ve bir versiyon olmak   »»Devami
Sıla’dan Sevgililer Gününe Özel Şiir
ünlü şarkıcı sıla, kafa dergisi’nin sevgililer günü özel sayısına bir şiir yazdı. sıla gençoğlu kafa dergisi’nin sevgililer günü özel sayısı için yazdığı şiiri İnstagram hikayesinden takipçileriyle paylaştı. başarılı şarkıcının yazdığı şiirin sözl   »»Devami
Buray’dan Yeni Klip Geliyor !
buray, sony music etiketiyle yayınlanan ‘kehanet’ albümünün ikinci video klibini ‘kabahat bende’ye çekti. klip 15 şubat’ta youtube ve tüm dijital platformlarda yayında olacak.

11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25