.:HABER DETAY:. 23.11.2019 

Michael Jackson hakkındaki açıklamalarla sarsıldı

Popun Kralı' Michael Jackson hakkındaki yeni iddialar ve açıklamalar gündeme bomba gibi düştü.

Popun Kralı Michael Jackson ölümünden önce çocuklara cinsel istismarda bulunduğu suçlamaları ile karşı karşıya kalmıştı.
Jackson bir gazetecinin bu konu hakkındaki sorusuna ise "Çocuklarla aynı yatağı paylaştığını, onlara uykularından önce sıcak süt ısıtıp verdiğini ancak bunun farklı bir anlam içermediğini" söylemiş ve tepki çekmişti.
Jackson'ın 'Neverland' adlı California'daki çiftliğinde hayvanat bahçesinden lunaparka kadar çocuklara yönelik pek çok eğlencenin yer aldığı ve çocukların kaldığı iddiaları da tartışmalara yol açmıştı.
Jackson'ın burada çocuklara cinsel istismarda bulunduğu ifade edilmişti.
Michael Jackson'ın eski reklamcısı Raymone Bain, ünlü şarkıcının ölümünden yıllar sonra şaşırtan bir çıkış yaptı. Bain, önümüzdeki günlerde Jackson'ı konu alan bir toplantı düzenleyeceğini açıkladı.
Bain, toplantının Jackson'ın 2006'da hazırlattığı vekaletname ve miras hakkında olacağını duyurdu.
Söz konusu toplantı merak konusu olurken, kararın Jackson'ı ve cinsel taciz iddialarını konu alan 'Leaving Neverland' belgeselinin yayınlanmasından aylar sonra gelmesi dikkatlerden kaçmadı.
Belgeselde çocukken Jackson'ın 'Neverland' adlı California'daki çiftliğinde kalan Wade Robson ve James Safechuck yaşadıklarını anlatmıştı.
Jackson'ın kurbanları evde gizli bölmeler olduğunu ve burada cinsel istismara uğradıklarını belirtmişti.
Çok sayıda hizmetçinin yer aldığı çiftlikte iddialara göre Jackson yakalanmamak için koridorlara ziller koymuştu. Böylelikle birisi geldiğinde hiç kimse ne olduğunu anlayamıyordu.
Kurbanlardan James Safechuck'ın belgeseldeki açıklamalarına göre Jackson takıları sevdiğini bildiğinden sürekli olarak ona hediyeler almış ve kendisiyle 'gizli bir törenle' evlenmişti.
Yine şoke eden 'Killing Michael Jackson' belgesinde de ünlü şarkıcının otopsi raporuna dair detaylar da paylaşıldı.
Belgeselde konuşan detektif Scott Smith, otopside Jackson'ın saçlarının olmadığını belirtti.
1984'te Jackson bir kola firmasının reklam çekimlerindeyken kaza meydana gelmiş ve ünlü şarkıcının kafasında 3. derece yanık oluşmuştu. Jackson bu kaza sonrası sürekli olarak ilaçlar kullanmaya başlamıştı.


Facebook'ta Paylaş

Okunma: 461


1. sayfadaki diğer haber başlıkları
İdil Biret`e Doğum günü Sürprizi
antalya büyükşehir belediyesi tarafından bu yıl 20'ncisi düzenlenen uluslararası antalya piyano festivali sahnesinde birbirinden ünlü sanatçıları ağırlamaya devam ediyor. müzik şöleni, barbaros büyükakkan ve selim bölükbaşı'nın ardından dünyaca ünlü   »»Devami
Tramvayda sıra dışı Öğretmenler Günü
tramvayda sıra dışı öğretmenler günü kutlaması öğretmenler darbuka ve davullarla yolculara gösteri sundusamsun - samsun'da "24 kasım öğretmenler günü" dolayısıyla tramvayda düzenlenen sıra dışı etkinlikte öğretmenler darbuka ve davullarla yolculara g   »»Devami
Michael Jackson hakkındaki açıklamalarla sarsıldı
popun kralı' michael jackson hakkındaki yeni iddialar ve açıklamalar gündeme bomba gibi düştü. popun kralı michael jackson ölümünden önce çocuklara cinsel istismarda bulunduğu suçlamaları ile karşı karşıya kalmıştı. jackson bir gazetecinin bu kon   »»Devami
İrem Derici aşkı komşuda buldu!
dansçısı ataberk özdene ile yolları sessiz sedasız ayrılan İrem derici, yeni aşkı komşuda buldu. İrem derici aşkı komşuda buldu! ünlü şarkıcının bir süredir yunan müzisyen konstantinos argiros ile görüştüğü ortaya çıktı. İrem derici aşkı komşuda bu   »»Devami
Karadumanın Projesi
başarılı dj ve prodüktör emrah karaduman örnek bir projeye imza attı. “dünyanın en iyi dj’i neden mardin’in bir köyünden çıkmasın?” sloganıyla projeye başlayan karaduman, ekibini toplayıp gönüllü olarak midyat’ın narlı ve sarıkaya köylerine giderek o   »»Devami

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15