.:HABER DETAY:. 23.11.2019 

Michael Jackson hakkındaki açıklamalarla sarsıldı

Popun Kralı' Michael Jackson hakkındaki yeni iddialar ve açıklamalar gündeme bomba gibi düştü.

Popun Kralı Michael Jackson ölümünden önce çocuklara cinsel istismarda bulunduğu suçlamaları ile karşı karşıya kalmıştı.
Jackson bir gazetecinin bu konu hakkındaki sorusuna ise "Çocuklarla aynı yatağı paylaştığını, onlara uykularından önce sıcak süt ısıtıp verdiğini ancak bunun farklı bir anlam içermediğini" söylemiş ve tepki çekmişti.
Jackson'ın 'Neverland' adlı California'daki çiftliğinde hayvanat bahçesinden lunaparka kadar çocuklara yönelik pek çok eğlencenin yer aldığı ve çocukların kaldığı iddiaları da tartışmalara yol açmıştı.
Jackson'ın burada çocuklara cinsel istismarda bulunduğu ifade edilmişti.
Michael Jackson'ın eski reklamcısı Raymone Bain, ünlü şarkıcının ölümünden yıllar sonra şaşırtan bir çıkış yaptı. Bain, önümüzdeki günlerde Jackson'ı konu alan bir toplantı düzenleyeceğini açıkladı.
Bain, toplantının Jackson'ın 2006'da hazırlattığı vekaletname ve miras hakkında olacağını duyurdu.
Söz konusu toplantı merak konusu olurken, kararın Jackson'ı ve cinsel taciz iddialarını konu alan 'Leaving Neverland' belgeselinin yayınlanmasından aylar sonra gelmesi dikkatlerden kaçmadı.
Belgeselde çocukken Jackson'ın 'Neverland' adlı California'daki çiftliğinde kalan Wade Robson ve James Safechuck yaşadıklarını anlatmıştı.
Jackson'ın kurbanları evde gizli bölmeler olduğunu ve burada cinsel istismara uğradıklarını belirtmişti.
Çok sayıda hizmetçinin yer aldığı çiftlikte iddialara göre Jackson yakalanmamak için koridorlara ziller koymuştu. Böylelikle birisi geldiğinde hiç kimse ne olduğunu anlayamıyordu.
Kurbanlardan James Safechuck'ın belgeseldeki açıklamalarına göre Jackson takıları sevdiğini bildiğinden sürekli olarak ona hediyeler almış ve kendisiyle 'gizli bir törenle' evlenmişti.
Yine şoke eden 'Killing Michael Jackson' belgesinde de ünlü şarkıcının otopsi raporuna dair detaylar da paylaşıldı.
Belgeselde konuşan detektif Scott Smith, otopside Jackson'ın saçlarının olmadığını belirtti.
1984'te Jackson bir kola firmasının reklam çekimlerindeyken kaza meydana gelmiş ve ünlü şarkıcının kafasında 3. derece yanık oluşmuştu. Jackson bu kaza sonrası sürekli olarak ilaçlar kullanmaya başlamıştı.


Facebook'ta Paylaş

Okunma: 1472


2. sayfadaki diğer haber başlıkları
Gökhan Türkmen Doğanın Sesi Oldu: "Yüzüme Vurma"
2020 yılının başından bu yana global salgında kendini iyileştiren doğaya şaşkınlıkla şahit olurken, insanlığın verdiği zorlu mücadele yaşamın dengesini gözler önüne seriyor. doğanın kendini bulma çabasını ve mücadelesini türkmen ve çiftçi "yüzüme vur   »»Devami
Ferhat Göçer "Ağır Yaralı"
aşk şarkılarının eşsiz sesi ferhat göçer, unutulmaz tattaki aşk şarkılarının yer aldığı yeni maxi single'ı ağır yaralı ile sevenleriyle buluşuyor. 26 haziran'da radyo, televizyon, müzik market ve tüm dijital platformlardaki yerini alan maxi single, ü   »»Devami
Zakkum`dan Duble II
zakkum, müzik kariyerinin 20. yılını geride bırakırken, sevenlerini; 30 şarkılık, ikili albüm "duble" ile buluşturdu. geçtiğimiz haftalarda yayınlanan, "duble i" beklenen ilgiyi görmeye devam ediyor. duble ikilisi, zakkum'un 20 yılda oluşturduğu,   »»Devami
Can Bonomo `Güneş`
rock müziğin başarılı ismi can bonomo, ''güneş'' isimli yeni single'nı yayınladı. söz ve müziği can bonomo'ya ait olan şarkının düzenlemesi can saban imzası taşıyor. kayıt, mix ve mastering'i, ali rıza şahenk tarafından yapılan ve the fatlab'de ka   »»Devami
Yalın`dan Yeni Şarkı `Oyunbaz`
yalın, yeni single çalışması 'oyunbaz'ı müzikseverlerin beğenisine sundu. her yaz çıkardığı şarkılarla sezona damga vuran yaz şarkılarının efsane ismi, yeni şarkısı 'oyunbaz'la bu sene de yazı getirmeye hazır. geçtiğimiz nisan ve haziran aylarında   »»Devami

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15